Wczytuję dane...
O sklepie

     Firma M-Truck powstała w 2022 roku lecz na rynku części do samochodów ciężarowych jesteśmy już od roku 2015. Od samego początku nasza firma zajmuje się wysyłkową sprzedażą na terenie Polski oraz Europy. W ofercie posiadamy nowe części zamienne polskich oraz zagranicznych producentów. Oferujemy wysokiej jakości zamienniki do takich marek jak: MAN, DAF, MERCEDES, SCANIA, VOLVO, RENAULT, IVECO. Wszystkie części są nowe i objęte gwarancją.  W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko części, ale również akcesoria, elementy zabezpieczenia ładunku, kołpaki metalowe oraz plastikowe.

     Ciągle ulepszamy nasze kanały sprzedaży internetowej, tak by Państwa zamówienia były dostarczane jak najszybciej. Posiadamy kilka tysięcy aukcji na Allegro oraz sklep stacjonarny mieszczący się w Zawierciu przy drodze krajowej nr 78.

Wieloletnia działalność w branży motoryzacyjnej zaowocowała solidną i godną zaufania pozycją na rynku. Powoduje to,                   że jesteśmy konkurencyjni cenowo, zapewniając przy tym wysoką jakość oferowanego asortymentu.  Mamy również możliwość dobrania części po numerze nadwozia.

Zapraszamy do współpracy.